Top s.r.o.

Dotace na web až 50% z ceny

 

Kontaktujte nás zcela nezávazně

Pro spolupráci se rozhodnete až po vytvořené nabídce!

Získejte 50% slevu na novou www prezentaci + 10% při rozhodnutí o spolupráci do 5 dnů!

Získáte novou prezentaci - Budete vidět - Přivedeme Vám nové klienty

 

U nás Vám vše dáme do osobního vlastnictví a navíc s dotací -50% příspěvek na jednorázové odkoupení všech požadovaných systémů? Ale to není vše navíc nabídneme ještě slevu -10% při rychlém jednání a rozhodnutím pro vzájemnou spolupráci a to do 5 dnů od našeho prvního kontaktu.


Re-designe - předělání / vytvoření nových www stránek

 

WWW prezentace je nejlevnější reklama, která Vám funguje 365 dní v roce nepřetržitě. Jejím vytvořením a nastavením určujete zda je Aktivní nebo Pasivní. Od toho se odvíjí také kolik zákazníků Vás osloví!

Správná www prezentace je Vaše vizitka. Vaše zviditelnění Vašeho celoživotního úsilí v podnikání, zviditelnění Vaší práce, poctivosti a kvalitních služeb! Kdo když ne vy dokážou odvést práci, kterou nabízíte nejlépe a nejkvalitněji. Včas, korektně, dodat zboží či službu v termínu a funkční! Tohle vše je nutné zákazníkům sdělit! Proč? Protože nebýt dnes na internetu a nepropagovat se například i na sociálních sítích, které jsou dnes 14x více používané než samotné www, (každý je dnes na Facebooku s věčně svírajícím telefonem v ruce kdykoli a kdekoli) je stejné jako by jste nebyli! Vaše konkurence totiž vždy bude se  všemi těmito výhodami před Vámi!!!


ŘEKNĚTE VŠEM KDO JSTE A CO UMÍTE! Co spoluprácí s námi získáte?

 1. Nabízíme Vám redakční systém který si neomezeně můžete nastavit podle potřeby (rozšiřovat o pod strany bez omezení) a stává se Vaším majetkem natrvalo.
 2. Zajistíme Vám licencovanou grafiku Vašich www stránek. Tzn. jedinečné grafické zpracování pouze pro Vaší společnost či firmu.
 3. Zviditelníme Vás na klíčová slova tzv. SEO optimalizaci na vyhledávačích jako je Seznam a Google kteří tvoří 99% viditelnosti a vyhledávání v ČR. unikátní propojení na 6300 měst aobcí v ČR
 4. Vytvoříme Vám firemní facebook = Aktivní oslovování zákazníků na sociálních sítích nebo vyhledávačích v ČR či zahraničí.
 5. Zabezpečíme Vaše www stránky a zajistíme součinnost GDPR
 6. Vytvoříme PPC kampaně pro viditelnost ve vyhledávačích
 7. Zajistíme Vám tématické zpětné odkazy na Vaši www prezentaci
 8. Přivedeme Vám nové klienty a zajistíme aktuální přísun informací pro Vaše stávající klienty
 9. Rezponzivní zobrazení pro PC, tablety i telefony.
 10. Technická podpora po celý rok
 11. Zajistíme Vám dotaci na tvorbu nové www prezentace až 50% + 10% při rychlém jednání


Máte zájem o další informace?
 

Domluvte si nezávaznou schůzku přímo na sídle Vaší společnosti. Přijedeme za Vámi zcela nezávazně a ZDARMA a nabídneme Vám přímo na míru už první den přesnou cenu za tvorbu jakékoli e-marketingové služby, kterou si vyberete. Z naší strany vložíme do Vašeho projektu naše dlouholeté zkušenosti a znalost tvorby internetových projektů. Je naším přesvědčením, že každý má tvořit to, čemu rozumí.

Stejně jako vy vytváříte pro své klienty ty nejlepší produkty a služby s vírou, že právě Vy a jen Vy tuto práci dokážete udělat nejlépe.

Nemáte čas? Kontaktujte nás telefonicky a zjistěte více po telefonu...

KONTAKTUJTE NÁS ZCELA NEZÁVAZNĚ A ZDARMA

 

Pobočka Chrudim 

Jednatel společnosti - Telemarketing, Tvorba www stránek, PPC reklama, Facebook, SEO, Obsahový marketing, LOGI, GDPR

Martin Petreje
Adresa: Tovární 1112; Chrudim 537 01
Otevírací doba: Stále otevřeno

Mám zájem o informace, nezávazně a ZDARMA.
Kontrolní kód
(ochrana proti spamu)

Pro správný chod www mějte vytvořeny vždy tyto 3 body

 

WWW prezentace od 6700 Kč

Naše společnost Internet Top, s.r.o. se zabývá již 15 let tvorbou, kompletní inovací a správou www stránek, e-shopů, tvorba firemních facebooků, SEO optimalizací (viditelnosti firem na předních pozicích na internetu Seznam.cz a Google.cz jež tvoří 99% vyhledávání na českém internetu), PPC kampane a dalších služeb pro široké spektrum zákazníků, jejichž spokojenost je pro nás na prvním místě.Jako jediní v kraji Vám ted nabízíme slevu 50% na cokoli.

Přečíst

SEO optimalizace od 5000 Kč

S vyhledávači Google.cz a Seznam.cz jsme pro Vaši společnost zavedli SEO optimalizaci. Připojíme pro Vás po dobu SEO optimalizace nový systém, na kterém aplikujeme unikátní program dohledání pro pozice s 6500 městy, obcemi i s kraji. Tento systém vede na nabídku Vašich www stránek. Prosazení pak pokračuje každým dnem. SEO je cesta ke svobodě! Je jedno jaké máte www, pokud nejste vidět!

Přečíst

Firemní Facebook od 3000 Kč

S vyhledávači 12x více zákazníků přijde během roku na Vaše www stránky díky propojení na sociální sítě nežli na PC Od roku 2107 lze  na FB i obchodovat! Zajistíte přísun nových klientů cca. 20000 nově /rok. Možnost anket, akcí, hromadných nabídek. Přesné cílení na lokalitu, pohlaví, věk, zájem atd… PPC kampaně pro viditelnost a přesné cílení nových i stávajících zákazníků. Nemusíte sociální sítě milovat, stačí je jen využít!

Přečíst

 

Ukázku naší tvorby naleznete na našem Facebookovém profilu