Top s.r.o.

Tvorba webových stránek

 

WWW stránky Vám vytvoříme od 6 700 Kč

 

Tvorba webové prezentace a e-komerce

Velmi si vážíme Vašeho zájmu o spolupráci s naší společností na tvorbě tak důležitého bodu jako je aktivní reklama a propagace Vaší společnosti na internetu. Víme, jak je důležité v dnešní době být na internetu vidět na prvotních pozicích, zaujmout zákazníka novou kreativní a přehlednou prezentací a získat tím i zákazníky nové.

Jelikož jsme si tohoto závazku vědomi, vložíme do Vašeho projektu naše dlouholeté zkušenosti a znalost tvorby internetových projektů. Je naším přesvědčením, že každý má tvořit to čemu rozumí. Stejně tak jako vy vytváříte pro své klienty ty nejlepší produkty a služby s vírou, že právě Vy a jen Vy tuto práci dokážete udělat nejlépe. Co je dnes nutné mít k www, aby byly správně indexovány vyhledávači. Měly by obsahovat tzv. 

 

8 algoritmů = BONITA pro vyhledávání!

 

 1. Doménové jméno by mělo nejvíce odpovídat tomu GRO co děláte (produkt / služba) případně spojená s místem – lokalitou. Například název školy + lokalita všem známá.
 2. Obsah webu by měl jít s tématem popisu a záznamu v registrech internetu. Nedávat pouze obrázky, ale popis např.  Formát A5 k tomu co chcete, aby bylo na webu patrno a vyhledáváno. Dobré je použít formu pasiv / aktiv konstantní popisky a například rubrika novinky, kde se popis mění.
 3. Webová prezentace musí obsahovat tzv. SEO – jedná se o optimalizaci stránky pro vyhledávače a jejich roboty. tito roboti procházejí internet a nabídnou ve spirále od Vašeho připojení logickou odpověď na Váš dotaz ve vyhledávači. Jedná se o značky, klíčová slova, popisy stránky, názvy a titulky skryté v kódu www. Jak to funguje? Jsem-li z Berouna a vyhledávám například instalatéra, moje připojení rozpozná mou lokalitu a ve spirále mi nabídne nejlépe optimalizované odkazy na instalatéry v mém nejbližším okolí. SEO využívá přední pozice v tzv. Fulltextu tj. obsahové síti internetu. POZOR – umíme Vás dostat na celou republiku aniž byste museli mít všude pobočku firmy nebo školy. Jsme napojeni na 6 300 měst a obcí a dokážeme společnost na zvolené klíčové slovo nebo slovní spojení umístit ve vybrané lokalitě na přední pozice Seznamu a Googlu. Tuto službu nabízí v ČR pouze naše společnost! Zeptejte se našich poradců na podporu přes satelitní weby!
 4. Na Vaší www prezentaci musí vést tzv. Tématické odkazy. Znamená to, že pokud máte www vytvořeny a nepodporuje Vás více odkazů z dobře navštěvovaných webů, nedostane Váš web velké hodnocení a nebude opět splňovat plný % počet pro celkovou BONITU tzn. Vytvořit www stránky Vám může i FRANTA za 1/3 ceny, ale pokud nemáte za sebou firmu, která podporuje více internetových systémů nedostanete se na přední místa ve vyhledávačích. Naše společnost zastřešuje 2500 firem z různých oborů a služeb, vede na nás XY odkazů z internetu, provozujeme portály školství. 12 500 škol v ČR a 6 300 měst a obcí. Tuto BONITU přenášíme na našeho klienta a tím ho posouváme před jeho konkurenci.
 5. Propojení na sociální sítěSeznam a Google dnes vyžaduje propojení na sociální sítě. V ČR je nejvíce rozšířen Facebook. I když nemusíme být příznivci tohoto systému, přináší v propojení s www prezentací řadu výhod. Facebook je dnes v ČR používán nejvíce cca 5 600 000 uživateli s aktivními profily. Produktivní věk pro oslovení klientů využívajících Facebook v ČR je od 18 – 45 let tj. produktivní věk, který je na Facebooku zastoupen 3 700 000 profily. Propojením na www získáváte nejen nástroj pro oslovení přímým sdělením nabídky produktů a služeb pro konkrétní osobu (Facebook ví, jste li muž/žena, kolik je Vám let, o co se zajímáte, kde bydlíte, použije Vaše přátele k šíření numerické vlny pro předávání informací /Vaši známí uvidí, že lajkujete a sdílíte stránky, produkt, službu a přenášíte tak na ně informaci/ ale slouží hlavně k předání informace například… Dnes se ruší trénink, sezení spolku bylo přeloženo na..atd…) Facebook je všemi 12x více využíván než Internetové vyhledávače. Umíme přínosně propojit Váš web s Facebookem! Prosadíme Vás i díky znalosti PPC kampaní = přivedení zákazníků dle xy výběrů!
 6. Certifikáty SSL - zabezpečené www stránky začínající adresou https:// - přechod na zabezpečenou formu Vaší prezentace. Kdo ji nemá, opět nedosahuje BONITU www ve vyhledávačích. Navíc takováto prezentace se bude po vyhledání a před vstupem zákazníka ohlašovat jako " Pozor tato stránka obsahuje bezpečnostní riziko" opravdu chcete na tuto stránku vstoupit? Pokud se tato hláška objeví na PC Vašim klientům, je to špatně! Dokážeme Vaše www stránky zabezpečit a vytvořit pro Vás tak plnohodnotnou www prezentaci na celém Internetu u nás i v zahraničí.
 7. Responsivní designe - zobrazení pro telefony a tablety Vytvoříme prezentace pro tablety a mobily V posledních letech došlo k redesignu grafiky a nastavení www pro responsivní designe, nebo-li zobrazení www v mobilních prohlížečích. Momentální statistiky ukazují, že si uživatele začínají více prohlížet prezentace v mobilních zařízeních a tabletech, než-li v PC. Statistika ukazuje že % poměr je dne okolo 40% PC a 60% Mobilní aplikace. Od roku 2018 bude například Google upřednostňovat weby na vyhledávači v lepších pozicích s responsivním designem. Facebookové profily které tvoříme pro společnosti společně s www stránkami jsou dnes také 12x více navštěvovány, než je samotná www prezentace dané firmy. Sledujeme proto trendy a nabízíme společnostem tvorbu www ne jen po grafické stránce kompatibilní s PC i mobilními aplikacemi, ale nabízíme kompletní e-marketing pro Internet v ČR i zahraničí.
 8. GDPR opatření s vyhláškou EU měla být provedena na Vašich systémech do 25.5.2018!!! Pokud jste sami neučinil žádné kroky vedoucí k zabezpečení dat (a možného odstranění shromažďovaných dat i ze záloh o daném objesktu IP na Vaší www prezentaci), nabízíme řešení pro vytvoření součinnosti pro správu dat a zabezpečení Vaší www prezentace. Nevytvořením prohlášení o správě dat Vašich klientů a součinnosti při jejich odstraněních na svých www stránkách, se vystavujete pokutě ze strany UOOU (úřad ochrany osobních údajů)

 

Základní webové stránky doporučujeme vytvářet s přihlédnutím na rozdělení na 3 vlny tvorby

Zákazník si vybírá použije-li bod 1 a 2. variantu, případně ještě bod 3

 • BOD 1 - Tvorba www stránek / e-shopu / firemní Facebook:  od 8 700 Kč jednorázový poplatek / firemní Facebook od 3 000 Kč jednorázový poplatek  (poskytujeme 50% slevu. Sleva je již započítána)
 1. Vytvoření www na redakčním systému, který se stává Vaším majetkem
 2. Umístění www na Vaší doméně (buď zajistíme nové jméno / kontaktujeme Vašeho poskytovatele o FTP přístupy a stavíme www na Vaší stávající doméně a hostingu (jménu a prostoru))
 3. Zapojíme licencovanou grafiku (vytvoříme Vaši prezentaci s takovými zdroji /obrázky, videa a texty, aby nebylo možné je nijak právně zpochybnit nebo napadnout.
 4. Vytvoříme www prezentaci dle Vašich požadavků rozložením i funkčností.
 5. Naplnění a zprovoznění.
 6. Předání www s administračním vstupem pro plnohodnotné používání www prezentace.
 7. Technická podpora.

 

 • BOD 2 - Vytvoření SEO optimalizace: od 5000 Kč roční poplatek (poskytujeme 50% slevu. Sleva je již započítána)
 1. Vytvoření značek pro roboty /H1-H3/ mety / Klíčová slova. Popis www / titulky www/ atd..
 2. Napojení na 6 300 měst a obcí v ČR / pouze danou lokalitu.
 3. Vytvoření sitemapu a indexování ve vyhledávačích pro roboty Seznam a Google.
 4. Vytvoření zpětných Tématických odkazů.
 5. Propojení na Seznam a Google tj. 99 % vyhledávání v ČR.
 6. Roční správa SEO optimalizace.

 

 •  BOD 3 - Vytvoření a správa PPC kampaní: od 3000 Kč 1/4 roku (poskytujeme 50% slevu. Sleva je již započítana)
 1. Vytvoření a správa kampaní /výběr, pohlaví, věk, lokalita, zájem, cena, dostupnost, atd../
 2. Správa soutěží, anket, přivedení zákazníků na www, produkt, službu, sdílení, lajky, navýšení prodeje.
 3. Vyhodnocení a následná práce pro znovuzapojení již oslovených klientů do další nabídky
 4. Vytváření sledujících skupin
 5. Vytváření komunit – oslovujících novinkami, nabídkami, slevovými kupony, atd…

 

Z naší strany vložíme do Vašeho projektu naše dlouholeté zkušenosti a znalost tvorby internetových projektů. Je naším přesvědčením, že každý má tvořit to, čemu rozumí. Stejně jako vy vytváříte pro své klienty ty nejlepší produkty a služby s vírou, že právě Vy a jen Vy tuto práci dokážete udělat nejlépe.

 

Nabízíme Vám dále:

 • Analýzu a nastavení Vaší nové propagace na internetu s návrhem na vyhledáváním nových klientů.

 • Unikátní grafické provedení www prezentace a e-shopu dle barev a firemního provedení.

 • Viditelnost Vašeho odkazu na internetu na Vámi zvolená klíčová slova dle zaměření Vašich služeb před Vaší konkurencí.

 • Viditelnost jednotlivých produktů na internetu podle slov vyhledávání uživatelů internetu.

 • Vlastní vstup do administrace a neomezené rozšíření www a e-shopu dle Vaší potřeby.

 • Rozesílání  e-mailů s novinkami pro Vaše zákazníky.

 • Slevové kupony pro stálé zákazníky.

 • Denně získávání nových poptávek na Váš e-mail od potencionálních zákazníků z internetu.

 • Propojení na portály s roční návštěvností 6 000 000 přístupů od uživatelů internetu.

 • Propojení pro rozesílání nabídky do největších portálů školství. Zastřešujeme 11 500 škol v ČR.

 • Propojení na 6 300 měst a obcí v ČR. Zastřešujeme portál obcí a měst.

 • Základní rozčlenění www stránek a e-shopu dle Vaší nabídky produktů a služeb.

 • Digitalizaci dokumentů, vytváření e-katalogů s reálným listováním stránek, fotogalerie.

 • Automatické jazykové překlady zdarma přes Google translator překlad do 90 jazyků ve Vašich www.

 • Samostatné jazykové překlady dle vašeho výběru jazyků.

 • Technickou podporu po dobu trvání spolupráce.

 • Zajištění bonity www stránek a e-shopu na českém internetu.

 • Zálohování systémů, www obsahu, dokumentů.

 • Nejlevnější, nejviditelnější a nejdůležitější reklamu Vaší společnosti 365 dní v roce, 24 hodin denně.

Ukázka referencí

Chcete navýšit Vaši úspěšnost prodeje v tomto roce o 100%? Chcete vědět víc? Pomůžeme Vám v celém Internetovém marketingu! Napište nám a získejte nezávazně informace, jak Vám můžeme pomoci! Inovujte ve své firmě nejvyhledávanější reklamu, kterou je INTERNET. Inovace pro rok 2019. Vaše E-komerce je nejdůležitější aktivní reklama!! Konzultace u Vás ZDARMA! KONTAKTUJTE NÁS ZCELA NEZÁVAZNÉ!

 

Systém je plně kompaktní s mobilním telefonem. Je možné spravovat www stránky přes Váš telefon, tablet. Využívat připojení do administrace ze svého, ale i jiného PC.

Spojte se s námi

.

Nenašli jste co ste hledali? Koukněte na další nabídku na hlavní straně nebo zde…