Top s.r.o.

Zviditelníme Vás SEO - optimalizace

SEO optimalizace - co to je?

Je to viditelnost na klíčová slova před Vaší konkurencí na nejpoužívanějších portálech. U nás je to Seznam a Google.

Dlouho jsme pracovali na systému jak zviditelnit sebe, své produkty a služby. Následně jsme aplikovali poznatky na našich klientech. Učili jsme se, reagovali na změny. Měnili systémy, přizpůsobovali se a adaptovali na požadavky vyhledávačů.....

a nakonec jsme na to přišli... Vlastníme unikátní systém propojení na města a obce Dokážeme Vaší společnost, firmu, nebo jen Vás jako jednotlivce prosadit po celé ČR i mimo ní. Prosadíme Vás před Vaší konkurencí na předních pozicích na portálech SEZNAM a GOOGLE aniž by jste se s nimi musel domlouvat na jakékoli spolupráci.

Zeptejte se nás na nezávazné schůzce jak?

Jak na to?

Ukázku provedeme třeba na naší společnosti... Zadejte do Seznam.cz nebo Google.cz klíčové slovní spojení například

  • " Tvorba www stránek (k tomu kde se právě nacházíte)" a dejte hledat. Na prvních pozicích naleznete tyto výpisi s touto ikonou!

Případně ikony s nabídkou společnosti

 

 

 

 

Nebo vyzkoušejte jiná slovní spojení například:

  • " Tvorba www e-shopu (k tomu kde se právě nacházíte)"
  • " Tvorba SEO optimalizace (k tomu kde se právě nacházíte)"
  • " Tvorba webu (k tomu kde se právě nacházíte)"
  • " Tvorba webové prezentace (k tomu kde se právě nacházíte)"
  • " Ttvorba viditelnosti www (k tomu kde se právě nacházíte)"
  • " Tvorba e-shopu (k tomu kde se právě nacházíte)"
  • atd...

 

Stějně tak můžeme naučit vyhledévače vyhledat Vaší společnost s nabídkou Vašich služeb a nabídkou Vašich produktů, uživatelemům internetu v ČR i v zahraničí!

 

Vlastníme unikátní systém pro SEO optimalizaci napojením na 6300 měst a obcí v ČR

Při tvorbě www stránek pro Vás vytvoříme ne jen základní optimalizaci zdrojového kódu. Umístíme www pro přední pozice ve vyhledávačích na internetu před Vaší konkurencí na nejznámějších portálech, jako je Seznam.cz, Google.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, atd... Zajistíme vytvoření a správu odkazů vedoucí na Vaše stránky na internetu pro dohledání na klíčová slova na předních pozicích, dle Vašeho oboru, produktů a zaměření.

SEO prostě umíme. Přijďte i vy k nám se svoji nabídkou a my ji dokážeme zviditelnit před Vaší konkurencí na prvotních pozicích.

 

Nejste na internetu vidět? Pomůžeme Vám!

Tajemství úspěchu je doopravdy ve vyhledávačích a v pozicích, na kterých se nacházíte ve výsledcích vyhledávání. Málokterý uživatel prochází ve vyhledávači více, než první tři stránky. Je tedy důležité (a pro Vás přínosné), být ve výsledcích hledání pokud možno, co nejvýše. Nejlépe na první pozici.

Pokud nechcete utrácet tisíce za reklamu, jsou vyhledávače jedinou šancí, jak o sobě říci světu. Čím lepší je Vaše pozice, tím větší je Vaše šance v boji o nové klienty.

Optimalizací kódu, kterou provádíme nedojde naprosto k žádné změně vzhledu ani chování Vašich www stránek!

Pokud nejste spokojeni, zavolejte nám a domluvte si nezávaznou konzultaci, na které Vám ZDARMA ukážeme, jak jste vidět na internetu nyní, a jak můžete být vidět po optimalizaci Vašich www stránek rozdíl je ohromující!

KONTAKTUJTE NÁS

Martin Petreje
Internet Top s.r.o.
Tovární 1112
537 01 Chrudim
mob. +420 603 471 568
tel. +420 469 620 064
www.www-seo.cz
www.tvorba-webovych-stranek-eshopu.cz
E-mail: internettop@internetop.cz